Počitniške kapacitete SSSLO

Zunanjost počitniške kapacitete (klikni za več slik)

Objekt upravlja območni odbor

Kontaktna oseba

Kratek opis objekta

Ostalo

Podčetrtek Aqualuna

apartmajska hišica št. 40 "Lubadarček"

OO Ljubljana

Robert Papež

Telefon: 01 29 14 183

Novejša hišica. Spodnja etaža (kopalnica,kuhinja, jedilnica in velik dnevni prostor). Zgornja etaža (spalnica + soba z dvema posteljama) klima, TV, zunanja terasa z mizo.

apartmajska hišica J 32

OO Ljubljana

Robert Papež

Telefon: 01 29 14 183

Novejša hišica. Spodnja etaža (kopalnica, kuhinja, jedilnica in velik dnevni prostor). Zgornja etaža (spalnica + soba z dvema posteljama) klima, TV, zunanja terasa z mizo.

Podčetrtek Aqualuna

apartmajska hišica št. 39 "Lubadarček"

OO Divača

Zlatan Ostrouška

e-pošta: zlatan.ostrouska@ slo-zeleznice.si

Novejša hišica. Kopalnica, kuhinja, jedilnica in velik dnevni prostor v spodnji etaži. V zgornji etaži spalnica + soba z dvema posteljama (klima, TV, zunanja terasa z mizo).

Pravilnik

apartmajska hišica št. I 22

Podrobne informacije

OO Zidani Most

Jože Jazbec

jazbec.joze@kabelnet.net

ssslo.zm@gmail.com

051 656 622

Čudovita lesena hišica novejše izdelave. Dvoetažna. Spodnja etaža (kopalnica in kuhinja z jedilnico in dnevno sobo), zgornja etaža (dve spalnici s petimi ležišči).

Prijavnica

člani

nečlani

apartmajska hišica

OO Jesenice

Simon Jenko

040 748 192

e - pošta: ssslo.oo.jesenice@gmail.com

Terminski koledar:

Ličen nov objek, ki vsebuje dnevni prostor (TV, klima, možnost dodatnega ležišča), kuhinjo, glavno in otroško spalnico, kopalnico (WC, tuš kabina, umivalnik) in pokrito zunanjo teraso (miza in dve klopi). Pred obektom se nahaja tudi kamin.

apartmajska hišica št. J34

Lubadarček

OO Novo mesto

Leopold Zabukovšek

031 607 937

e - pošta

hisa.olimje@gmail.com

Novejša hišica. Kopalnica, kuhinja, jedilnica in velik dnevni prostor v spodnji etaži. V zgornji etaži dve spalnici, v vsaki zakonska postelja in mladinska postelja (klima, WiFi, TV), zunanja terasa z mizo. Prijavnica

Moravske toplice

apartmajska hišica

OO Maribor

Evgenij Steinbacher

041 609 716

e-pošta:

moravci.sindikat@gmail.com

Novejša hišica. V pritličju kuhinja, jedilnica, dnevni prostor (raztegljiv kavč) in WC. V mansardi spalnica in kopalnica. Objekt ima ograjeno teraso. (Klima,TV)

Zreče

Pohorska ul.1 stanovanje garsonjera

OO Divača

Zlatan Ostrouška

e-pošta: zlatan.ostrouska@ slo-zeleznice.si

Konfortno urejen ampartma v stanovanjskem bloku, oddaljen cca 1.km od kompleksa term Zreče. V aparmaju lahko letujejo 4 osebe.

Pravilnik

Prijavnica

- člani

- ostali

Čatež

Atrijska hiša v zelenem naselju Term Čatež

OO

CELJE

Toni Štruklec

e-pošta: toni.struklec@gmail.com

Zlatko Lojen

zlatko.lojen@slo-zeleznice.si

Hiška v mirnem okolju kampa Term Čatež, ki nudi letovalcem prijetno bivanje. V spodnji etaži je prostorna kuhinja z s pomivalnim strojem in ostalimi kuhinjskimi pripomočki, velika dnevna soba s TV sprejemnikom., in kopalnica s pralnim strojem. V zgornjem nadstropju pa so dve spalnici, v vsaki so tri ležišča. Celoten objekt je klimatiziran.  Zunanje udobje nudi delno pokrita terasa s kaminom. V hiški lahko letuje šest oseb.

Threesome